Medicina Interna


dr. NICA EMIL DAN Program

  • Luni: 07.00-14.00
  • Marti:
  • Miercuri: 14.00-21.00
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. TOCARU LILIANA Program

  • Luni: 14.00-19.00
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi: 07.00-12.00
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. DAMIAN ANCA MAGDALENA Program

  • Luni:
  • Marti: 07.00-12.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. IONESCU DAN CONSTANTIN Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri: 07.00-12.00
  • Joi: 14.00-19.00
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. BADOIU MONICA Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri: 07.00-12.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. NITA SERGIU Program

  • Luni:
  • Marti: 14.00-19.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri: 14.00-19.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

as. NEGULESCU RAISA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 12.00-20.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Programare:

as. VLAD JENEA Program

  • Luni: 12.00-20.00
  • Marti: 12.00-20.00
  • Miercuri: 12.00-20.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Programare:

Chirurgie


dr. HERCIU NICOLAE Program

  • Luni: 7-14
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: Nu necesita

dr. MATEI ALEXANDRU Program

  • Luni:
  • Marti: 7-11
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: Nu necesita

dr. TIFIGIU MIHAI VALENTIN Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri: 7-14
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: Nu necesita

dr. COSTEA PETRU-TRAIAN Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi: 7-14
  • Vineri:
  • Programare: Nu necesita

dr. CUCU ION VIOREL Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri: 7-14
  • Programare: Nu necesita

DR.BARBU EMIL Program

  • Luni:
  • Marti: 11.00-14.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: NU NECESITA

as. SOREANU LILIANA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

ORL


dr. CEAPA MARIANA Program

  • Luni: 7.00-13.00
  • Marti: 7.00-13.00
  • Miercuri:
  • Joi: 7.00-13.00
  • Vineri: 7.00-13.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. NICOLAESCU ADINA Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri: 07.00-14.00
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: FARA PROGRAMARE

as. VADUVA ROXANA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Oftalmologie


dr. BARBUCEANU SORIN Program

  • Luni: 7.00-14.00
  • Marti: 14.00-21.00
  • Miercuri: 7.00-14.00
  • Joi: 14.00-21.00
  • Vineri: S1/S3 14.00-21.00 S2/S4 07.00-14.00
  • Programare: Nu necesita

dr. BARBUCEANU MONICA Program

  • Luni: 14.00-21.00
  • Marti: 7.00-14.00
  • Miercuri: 14.00-21.00
  • Joi: 7.00-14.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-14.00 S2/S4 14.00-21.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.146

as. DELEANU MIHAELA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 13.00-21.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 13.00-21.00
  • Vineri: S1/S3 13.00-21.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Programare:

AS. SERBU IONELA Program

  • Luni: 13.00-21.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 13.00-21.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 13.00-21.00
  • Programare:

Cardiologie


DR. LUCACI MONICA-ELENA Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri: 11.00-15.00
  • Joi:
  • Vineri: 08.00-11.00
  • Programare:

dr. POENARU IOAN Program

  • Luni: 09.30-13.30
  • Marti: 09.30-13.30
  • Miercuri:
  • Joi: 09.30-13.30
  • Vineri:
  • Programare: Nu necesita

as. BOGHICI CORINA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Obstetrica - Ginecologie


dr. RADU CRISTINA ISABELLA Program

  • Luni:
  • Marti: 8.00-12.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. FUSU PLAIASU ELENA Program

  • Luni:
  • Marti: 12.00-15.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

DR.SANDU VIOLETA-ANA Program

  • Luni: 08.00-15.00
  • Marti:
  • Miercuri: 08.00-10.00
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

DR.TURCANU DENIS Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi: 08.00-15.00
  • Vineri: 08.00-10.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

as. plumb corina andreea Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Oncologie - Ambulator si spitalizare zi


dr. CONSTANTINIU ILEANA Program

  • Luni: 7.00-14.00
  • Marti: 7.00-14.00
  • Miercuri: 7.00-14.00
  • Joi: 7.00-14.00
  • Vineri: 7.00-14.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.275

as. DANCIU LILIANA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

as. ROSU FLORINA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Pediatrie


dr. CONSTANTIN MARIANA Program

  • Luni: 7.00-12.00
  • Marti: 7.00-12.00
  • Miercuri: 7.00-14.00
  • Joi: 7.00-14.00
  • Vineri: 7.00-14.00
  • Programare: Nu necesita

dr. BADISOR NICOLETA Program

  • Luni:
  • Marti: 12.00-14.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare:

as. POSTARU MIHAELA Program

  • Luni: 08.00-16.00
  • Marti: 08.00-16.00
  • Miercuri: 08.00-16.00
  • Joi: 08.00-16.00
  • Vineri: 08.00-16.00
  • Programare:

Ortopedie si Traumatologie


dr. REPEDE ANDREI Program

  • Luni:
  • Marti: 07.00- 14.00
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

DR.GOAGA ADRIANA Program

  • Luni: 07.00-14.00
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi: 07.00-14.00
  • Vineri: 07.00-14.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

DR. LUCACI FLORIN Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri: 07.00-14.00
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

as. ENE IONELA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Neurologie


dr. ENOIU NICOLAE Program

  • Luni: 07.00-14.00
  • Marti: 14.00-21.00
  • Miercuri: 07.00-14.00
  • Joi: 14.00-21.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-14.00 S2/S4 14.00-21.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. BRINZA-GAVRILESCU-MOSU ANA-MARIA Program

  • Luni: 14.00-21.00
  • Marti: 07.00-14.00
  • Miercuri: 14.00-21.00
  • Joi: 07.00-14.00
  • Vineri: S1/S3 14.00-21.00 S2/S4 07.00-14.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.160

as. PAUNESCU CRINUTA-GEORGETA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 13.00-21.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 13.00-21.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 13.00-21.00
  • Programare:

as. ENE OLIMPIA Program

  • Luni: 13.00-21.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 13.00-21.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: S1/S3 13.00-21.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Programare:

Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice


dr. NAN IRINEL Program

  • Luni: 09.00 - 17.00
  • Marti: 09.00 - 17.00
  • Miercuri: 09.00 - 17.00
  • Joi: 09.00 - 17.00
  • Vineri: 09.00 - 17.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.138

as. Hasan Denisa-Ioana Program

  • Luni:
  • Marti:
  • Miercuri:
  • Joi:
  • Vineri:
  • Programare:

ZECHERU RALUCA-MIHAELA Program

  • Luni: 09.00-17.00
  • Marti: 09.00-17.00
  • Miercuri: 09.00-17.00
  • Joi: 09.00-17.00
  • Vineri: 09.00-17.00
  • Programare:

Dermato-Venerice


dr. TIFIGIU RENATA Program

  • Luni: 07.00-14.00
  • Marti: 13.00-20.00
  • Miercuri: 07.00-14.00
  • Joi: 13.00-20.00
  • Vineri: 07.00-14.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.249

as. FROICU CATALINA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 12.00-20.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 12.00-20.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Endocrinologie


dr. GROZEA MARILENA-CARMEN Program

  • Luni: 07.00-14.00
  • Marti: 07.00-14.00
  • Miercuri: 07.00-14.00
  • Joi: 07.00-14.00
  • Vineri: 07.00-14.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.250

as. MANGALAGIU CRISTINA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Urologie


dr. IONITA DANIEL ADRIAN Program

  • Luni: 09.00-11.00
  • Marti: 09.00-11.00
  • Miercuri: 09.00-11.00
  • Joi: 09.00-11.00
  • Vineri: 09.00-11.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

dr. POPESCU NICOLAE Program

  • Luni: 07.00-09.00
  • Marti: 07.00-09.00
  • Miercuri: 07.00-09.00
  • Joi: 07.00-09.00
  • Vineri: 07.00-09.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.140

as. STAMATE ANA MARIA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Psihiatrie


dr. STEFAN MIHUT MIHAIL Program

  • Luni: 14.30-18.30
  • Marti: 14.30-18.30
  • Miercuri: 14.30-18.30
  • Joi: 14.30-18.30
  • Vineri: 14.30-16.00
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.149

as. IRIMIA MAGDALENA Program

  • Luni: 12.00-20.00
  • Marti: 12.00-20.00
  • Miercuri: 12.00-20.00
  • Joi: 12.00-20.00
  • Vineri: 12.00-20.00
  • Programare:

Recuperare medicina fizica si balneologie


dr. Tanasescu George Elian Program

  • Luni: 08.30 - 13.30
  • Marti: 08.30 - 13.30
  • Miercuri: 08.30 - 13.30
  • Joi: 08.30 - 13.30
  • Vineri: 08.30 - 13.30
  • Programare: CABINET:0244337351/2/3/4 INT.136

as. DURICU ANDREEA Program

  • Luni: 08.00-16.00
  • Marti: 08.00-16.00
  • Miercuri: 08.00-16.00
  • Joi: 08.00-16.00
  • Vineri: 08.00-16.00
  • Programare:

Explorari Functionale


DRAGANESCU ROXANA-PETRUTA Program

  • Luni: 07.00 - 15.00
  • Marti: 07.00 - 15.00
  • Miercuri: 07.00 - 15.00
  • Joi: 07.00 - 15.00
  • Vineri: 07.00 - 15.00
  • Programare:

Laborator Recuperare


as. COJOCARU GEORGETA Program

  • Luni: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Marti: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Miercuri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Joi: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Programare:

as. IVAN IONELA Program

  • Luni: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Marti: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Miercuri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Joi: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Vineri: S1/S3 07.00-15.00 S2/S4 12.00-20.00
  • Programare:

as. ANGHELACHE NICOLETA Program

  • Luni: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Marti: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Miercuri: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Joi: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Vineri: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Programare:

as. SERBANOIU IULIANA Program

  • Luni: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Marti: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Miercuri: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Joi: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Vineri: S1/S3 12.00-20.00 S2/S4 07.00-15.00
  • Programare:

Radiologie


dr. IONETE ALEXANDRINA Program

  • Luni: 07.00-13.00
  • Marti: 07.00-13.00
  • Miercuri: 13.00-19.00
  • Joi: 07.00-13.00
  • Vineri: 07.00-13.00
  • Programare: CABINET/0244337351/2/3/4 INT.115

dr. STEFANESCU RALUCA Program

  • Luni: 13.00 - 19.00
  • Marti: 07.00 - 13.00
  • Miercuri: 07.00 - 13.00
  • Joi: 07.00 - 13.00
  • Vineri: 07.00 - 13.00
  • Programare: CABINET/0244337351/2/3/4 INT.115

Gastroenterologie


dr. CABA ALEXANDRA Program

  • Luni: 11.00-18.00
  • Marti: 08.00-15.00
  • Miercuri: 08.00-15.00
  • Joi: 08.00-15.00
  • Vineri: 08.00-15.00
  • Programare: TRIAJ 0244337351/2/3/4 INT.261

BILGA SIDONIA-GABRIELA Program

  • Luni: 11.00-18.00
  • Marti: 08.00-15.00
  • Miercuri: 08.00-15.00
  • Joi: 08.00-15.00
  • Vineri: 08.00-15.00
  • Programare:

Planificare familiala


dr. STAN DANIELA Program

  • Luni: 14.00 - 21.00
  • Marti: 14.00 - 21.00
  • Miercuri: 14.00 - 21.00
  • Joi: 14.00 - 21.00
  • Vineri: 14.00 - 21.00
  • Programare: LA CABINET

as. VASILESCU IOANA SIMONA Program

  • Luni: 13.00 - 21.00
  • Marti: 13.00 - 21.00
  • Miercuri: 13.00 - 21.00
  • Joi: 13.00 - 21.00
  • Vineri: 13.00 - 21.00
  • Programare:

Gimnastica Medicala


Fulga Valentin-Bogdan Program

  • Luni: 12.00-20.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 12.00-20.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Masaj


as. SPATARU ALINA Program

  • Luni: 07.00-15.00
  • Marti: 07.00-15.00
  • Miercuri: 07.00-15.00
  • Joi: 07.00-15.00
  • Vineri: 07.00-15.00
  • Programare:

Laborator Analize Medicale


Camera Recoltari Program

  • Luni: Recoltari:07.30-9.00 Rezultate:13.00-14.00
  • Marti: Recoltari:07.30-9.00 Rezultate:13.00-14.00
  • Miercuri: Recoltari:07.30-9.00 Rezultate:13.00-14.00
  • Joi: Recoltari:07.30-9.00 Rezultate:13.00-14.00
  • Vineri: Recoltari:07.30-9.00 Rezultate:13.00-14.00
  • Programare: